Testimonials 1

Bir mesleğin gelişimi ve değişimi, o mesleğin üyeleri ve adaylarının çabaları ve çalışmaları ile mümkün. Örneğin, bu çalışma bir sivil örgütlenmedir ve oldukça başarılı, faydalıdır. Bu çalışmalarından dolayı Psiart ekibini tebrik ediyorum.

placeholder
Prof. Dr. Osman Tolga Arıcak
Hasan Kalyoncu Üniversitesi

“When you are in the financial industry you know the image you have to project to people. You have to be agile and authoritative; Consulting WP is the way to go for financial institutions.”

placeholder
Amanda Seyfried
Founder & CEO, Arcade Systems

The demands for financial institutions have changed a bit. Obfuscation is no longer accepted, which is why this Business WordPress Theme is so perfect.

placeholder
Debbie Kübel-Sorger
Chairman, Kreutz Airlines

Bence genç öğrencilerin alana katkıda bulunmuş önemli isimleri de çağırarak birlikte belli konular üzerine düşünebileceği alanlar yaratması gerçekten çok güzel. Ve aynı zamanda izlenilmesi gereken yöntem de bu olmalı. Aksi halde hepimiz kendimizce kütüphanelerde düşünmekle yetiniriz. Bu nedenle bir araya gelerek bilgilerimizi, becerilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmalıyız.

placeholder
Radhika Santhanam-Martin
Phd.

Consulting WordPress Theme is the way to go for financial institutions. We take pride in being a transparent and perfection oriented organization.

placeholder
Christian Marcil
Partner & Managing Director, Grandier Co.

Şunu belirtmek isterim ki böylesi güzel bir faaliyeti ortaya koyan bu organizasyon katıldığım en gözde etkinliklerimden biriydi. Etkinliğin öğrenciler tarafından yine öğrenciler için düzenlenmiş olması bu organizasyonu diğerlerinden farklı kılıyor.
Organizasyonlarınıza dair daha fazla bilgi edinmek ve bu sistemi Avusturalya’ya nasıl uygulayabileceğimiz üzerine düşünmek isterim. Üniversitede okuduğum dönemlerde bi öğrenci olarak etkinlikler organize etmez, bunu Bence genç öğrencilerin alana katkıda bulunmuş önemli isimleri de çağırarak birlikte belli konular üzerine düşünebileceği alanlar yaratması gerçekten çok güzel. Ve aynı zamanda izlenilmesi gereken yöntem de bu olmalı. Aksi halde hepimiz kendimizce kütüphanelerde düşünmekle yetiniriz. Bu nedenle bir araya gelerek bilgilerimizi, becerilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmalıyız.

placeholder
David Denborough
Phd.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?