Engin Geçtan Okumaları Başlıyor!

Eserleri ve çalışmalarıyla biz psikoloji öğrencileri için öncü ve örnek olan hocalarımızı anmak ve kitapları üzerinden akademik gelişimlerimize destek olmak amacıyla PSİART Kitap Tahlilleri serimize başlıyoruz.  İlk programımızda, ülkemizin kıymetli ruh sağlığı uzmanlarından, geçtiğimiz yıl hayatına kaybeden Psikiyatrist ve yazar Prof. Dr. Engin Geçtan Hocamızın, ‘İnsan Olmak’ ve ‘Tren’ eserlerini okuyacak ve tahlil edeceğiz.

Klinik Psikolog Gökhan Ergür Hocamızın moderatörlüğünde gerçekleşecek programlarımızda karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunacak, eserleri farklı bakış açılarıyla ele alacağız.

04.04.2019 Perşembe akşamı ‘İnsan Olmak’ 18.04.2019 Perşembe akşamı ‘Tren’ kitaplarının ele alınacağı programlar saat 18’de başlayacak ve  İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Altunizade Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecektir.

 Programa kayıt olmak için tıklayınız.

 

 Program Katılım Şartları

*Psikoloji veya PDR bölümlerinde lisans öğrencisi olmak

* Tahlil programlarına gelmeden önce ‘İnsan Olmak’ ve ‘Tren’ kitaplarını okumuş olmak

 

 

Gökhan Ergür Kimdir?

Lisans eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Arel Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayan Ergür, Yakın Doğu Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir. 2016 yılında yayımlanan ‘Üzüntüden’ isimli bir şiir kitabı ve ‘İnsaniyet Namına’ isimli de bir deneme kitabı bulunan Ergür, aylık edebiyat dergisi İtibar’ın yayın kurulunda yer almaktadır. Aylık olarak şiir ve yazıları İtibar ve Lacivert dergilerinde yayımlanmaktadır. Şuan özel bir kurumda terapi hizmeti veren Gökhan Ergür aynı zamanda NUN Okulları’nda PDR Zümre Başkanlığı görevini de yürütmektedir.

 

 

 Bir cevap yazın