Ekip Arkadaşları Arıyoruz!PSİART Eğitim, Etkinlik ve Tanıtım&Medya Koordinatörlüklerimize gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz.

PSİART

PSİART Eğitim, Etkinlik ve Tanıtım&Medya Koordinatörlüklerimize gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz??

Son başvuru tarihi: 5 Mayıs

Başvuru formuna profilimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Başvurular ilk olarak başvuru formları üzerinden değerlendirilecektir. Ön değerlendirmenin ardından uygun görülen kişilerle çevrimiçi platformlar aracılığıyla mülakat gerçekleştirilecektir.

*Başvurular yalnızca hazırlık, 1 ve 2. Sınıf öğrencilerine yöneliktir.

Etkinlik Koordinatörlüğü

Görev Tanımı

Alanımızdaki güncel araştırmaları ve çalışmaları takip edebilmek ve alanlarında uzman hocalarımızın bilgi paylaşımlarından istifade edebilmek amacıyla bilimsel temelli programlar düzenlemektedir. Bu programların planlanma aşaması, hazırlık süreci ve program bitimine kadar olan süreçlerle ilgilenir.

Program konularını belirlemek, hocalarımızla iletişime geçmek, etkinlik yerini ve düzenini sağlamak gibi hususlarda çalışmalar yürütür.

Eğitim Koordinatörlüğü

Görev Tanımı

Eğitim Koordinatörlüğü alanında uzman bir hoca tarafından konunun geniş bir perspektiften anlatıldığı çeşitli atölyeler ve programlar düzenler.

Koordinatörlük programın ilk aşaması olan konunun belirlenmesinden; programın değerlendirilmesinin olduğu son aşamaya kadar olan süreçle (hoca belirlenmesi ve daveti, başvuruların değerlendirilmesi, program takibi) ilgilenir.

Tanıtım & Medya Koordinatörlüğü

Görev Tanımı

PSİART sosyal medya hesaplarının içerik tanıtım, paylaşım ve duyuru kısmıyla ilgilenir.
Etkinlik afişlerini tasarlar, Araştırma & Yayın Koordinatörlüğünün hazırladığı içerikleri paylaşıma hazır hale getirir.

Bir cevap yazın